32 Niedziela zwykła

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.

2. Podziękowanie za ofiary złożone do puszki na Kościół w potrzebie.

3. Podziękowanie za przygotowanie i przeprowadzenie Balu Wszystkich Świętych dla KSM-u i Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

4. Podziękowanie dla młodzieży KSM-u za przygotowanie i przeprowadzenie Balu diecezjalnego.

5. Podziękowanie za wczorajszą modlitwę Różańcową w imieniu Ojczyzny.

6. Dzisiaj przeżywamy niedzielę seminaryjną. W naszych modlitwach pamiętajmy o powołanych do stanu kapłańskiego.

7. W poniedziałek spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w kościele parafialnym o 9:30.

8. Trwa różaniec za zmarłych codziennie od 16:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięczników Różaniec i Rycerza Niepokalanej.

10. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w niedziele 18 listopada po Mszy świętej o 17.

11. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.

12. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.