Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Podziękowanie za ofiary złożone na budowę kościoła.
  2. W sobotę I sobota miesiąca.  Spowiedź przed każdą  Mszą Świętą. Przypominamy o obejściu I sobót miesiąca uczniom klas 5 i 7. Różaniec wynagradzający i rozważania I sobotnie o 16:15.
  3. W przyszłą Niedziele I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Przyszła Niedziela to również I Niedziela Adwentu. Zwracamy uwagę na postanowienia adwentowe, rekolekcje i Roraty jak przygotowanie na Narodzenie Zbawiciela. 
  5. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięczników: Rycerza Niepokalanej i  Różańca. 
  6. Od serca dla serca. Zachęcamy do udziału w akcji Caritas, która polega na podzieleniu się z potrzebującymi produktami spożywczymi i chemicznymi, które przynosimy w torbach, które dzisiaj dostaliśmy w najbliższą niedzielę. Jeśli ktoś nie dostał dzisiaj torby, może przynieść paczkę dla potrzebujących w swojej torebce.
  7. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w niedziele 02 grudnia po Mszy Świętej o 17.  
  8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  9. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  10. W najbliższym czasie p. Organista będzie roznosił opłatek.  Poniedziałek: Mierzwice (Nowe, Stare i Kolonia), Wtorek: Lipno, Środa: Bużka, Kózki, Binduga, Klimczyce, Czwartek: Hołowczyce, Piątek: Kolonia Klimczyce, Sobota: Rozwadów i Kolonia Hołowczyce.