2 Niedziel Adwentu

 1. Podziękowania za ofiary na budowę Kościoła.
 2. Podziękowanie za ofiary złożone do puszki na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
 3. Podziękowanie dla Kół Różańcowych za ofiary na misje.
 4. Podziękowanie za dary złożone dla potrzebujących w ramach pomocy potrzebującym Caritas.
 5. W piątek rozpoczną się rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Ćwiczenia duchowe poprowadzi ks. Jarosław Błażejak. Plan Mszy Świętych: w piątek: Kościół parafialny – 8:30, 10, 11:30 (dla dzieci) i 17:00. W Lipnie o 10:45. Spowiadało będzie 5 kapłanów; w sobotę: Kościół parafialny – 8:30, 10, 11:30 (dla dzieci) i 17:00. W Mierzwicach o 15:00. Spowiadało będzie 5 kapłanów; w niedzielę: Kościół parafialny – 8:30, 10, 11:30 (dla dzieci) i 17:00. W Lipnie o 8:00, w Mierzwicach o 10:00. Ofiary składane na tace w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone dla rekolekcjonisty. 
 6. Młodzież rozprowadza świece Caritasu „Wigilijne Dzieło Pomocy Osobom Potrzebujący” Zachęcamy do takiej formy wsparcia osób potrzebujących.
 7. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięczników: Rycerza Niepokalanej i  Różańca. 
 8. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w niedziele 16 grudnia po Mszy Świętej o 17.  
 9. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 10. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
 11. W najbliższym czasie p. Organista będzie roznosił opłatek. Niedziela od 13:00 – Osiedle Gazy; od 18:00 – Nadleśnictwo i Drogówka. Poniedziałek od 9:00 – ul.: Kilińskiego, Spokojna i Szkolna i Kościuszki; od 15:00 – ul. 3-go Maja