3 Niedziela Adwentu

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.

2. W poniedziałek spowiedź adwentowa dla chorych.

3. W sobotę konferencja przed chrzcielna o 16:00. Chrzty w 2 dzień świąt Bożego Narodzenia o 10:00.

4. Przyszła Niedziela to 4 Niedziela miesiąca, ofiary składane na tace zostaną przeznaczone na budowę świątyni.

5. Młodzież rozprowadza świece Caritasu „Wigilijne Dzieło Pomocy Osobom Potrzebujący” Zachęcamy do takiej formy wsparcia osób potrzebujących.

6. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela i miesięczników: Rycerza Niepokalanej i  Różańca.

7. Zachęcamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Ostatnie spotkanie w niedziele 23 grudnia po Mszy Świętej o 17.

8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.

9. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.