Niedziela Świętej Rodziny

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę Kościoła.
 2. Podziękowanie za ofiary do puszek na pomoc chorym dzieciom.
 3. Jutro zakończenie roku i zakończenie peregrynacji Matki Bożej Fatimskiej w naszej parafii. Msza dziękczynna o 17:00. Zapraszamy wszystkich parafian.
 4. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki. Msze święte jak w Niedzielę. Jest to Dzień modlitw o Pokój.
 5. W środę – I środa miesiąca. Różaniec z czytanymi intencjami przez wstawiennictwo MB  Sarnackiej o 16:30. Następnie Eucharystia sprawowana w intencjach polecanych Bogu na różańcu. 
 6. W czwartek – I Czwartek Miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.15.00, adoracja Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
 7. W piątek – I Piątek Miesiąca – nabożeństwo pierwszo-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź święta przed Mszami św. Przypominamy uczniom klas 4 i 6 o spowiedzi.
 8. W sobotę – I Sobota Miesiąca – nabożeństwo po Mszy. Św. o godz. 7.00. O godz. 16.15 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec wynagradzający, o 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej , nabożeństwo i Msza św.
 9. W niedzielę 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. . Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. W tym dniu modlimy się w intencji misji i składamy ofiary na tacę na potrzeby misji na całym świecie. 
 10. Plan wizyty duszpasterskiej znajdziesz tutaj:  kolęda
 11. 08 stycznia – w Drohiczynie opłatek dla sołtysów o godzinie 10.
 12. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 13. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
 14. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i „Rycerz Niepokalanej”.