Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Podziękowanie za jabłka dla Seminarium.
 3. Podziękowanie za obecność na opłatku sołtysów z biskupem.
 4. Od 18-25 tydzień modlitw o jedność chrześcijan. 
 5. Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana Kolędą. Pragniemy podziękować za gościnność, za transport, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i ofiary składane na potrzeby kościoła. Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie nas i podzielenie się z nami swoimi troskami. Podczas tegorocznej wizyty duszpasterskiej odwiedziliśmy 916 domów. W 139 przypadkach spotkaliśmy się z zamkniętymi drzwiami. 
 6. Podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli za użyczenie zwierząt do Żywej Szopki”.
 7. Podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy włączyli się w tzw. Zbiórkę dla Stanisława. 
 8. W dniach 22-27 stycznia w Panamie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. W związku z tym zapraszamy do dobrego przeżycia tego wyjątkowego czasu. W naszej parafii zostaną zorganizowane ŚDM w Sarnakach. Więcej informacji wkrótce.
 9. Zbliżają się ferie. Wzorem lat ubiegłych będziemy organizowali przy parafii zajęcia dla dzieci i młodzieży. 
 10. Zapraszamy młodzież i dzieci do konkursu kolęd “Śpiewajmy Panu”. Początek o 15:00 w Sali katechetycznej w Sarnakach. Zapisy u księży i katechetów.
 11. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
 12. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
 13. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i”Rycerz Niepokalanej”.