4 Niedziela zwykła

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Jutro I poniedziałek miesiąca. O 16;30 różaniec w intencji Dusz czyśćcowych i Msza Święta w tej intencji. W naszych modlitwach pamiętajmy o Duszach potrzebujących naszej modlitwy.
  3. Jutro i we wtorek kolejny dzień ferii przy parafii.
  4. We wtorek wspomnienie św. Agaty. Poświęcenie chleba i wody na Mszy o 7 i 17.
  5. W środę I środa miesiąca. Różaniec z czytanymi intencjami przez wstawiennictwo MB Sarnackiej. Następnie Eucharystia w tych intencjach.
  6. W czwartek I czwartek miesiąca. O 15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Od 16 adorują bierzmowani.
  7. W niedzielę. Taca na budowę.
  8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  9. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  10. Zachęcamy do czytania tygodnika w „Niedziela” i miesięczników „Różaniec” i”Rycerz Niepokalanej”.