4 Niedziela Wielkanocna

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za udział w czytaniu Pisma Świętego.
  3. Podziękowanie za udział w Drodze Światła.
  4. Podziękowanie za Adoracje Najświętszego Sakramentu podczas nabożeństwa 40-sto godzinnego.
  5. Podziękowanie za udział i prowadzenie różańca podczas Jerycha Różańcowego.
  6. Dzisiaj Odpust w naszej parafii ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
  7. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna tydzień modlitw o nowe i święte powołania do stanu kapłańskiego, zakonnego i misyjnego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej sprawie. Proszę również o modlitwę w intencji kapłanów.
  8. Trwa nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo Maryi Litanią Loretańską.
  9. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i 102 rocznica objawień w Fatimie. Procesja Fatimska po Eucharystii o godzinie 18:00. Zapraszamy do u działu i modlitwy: dzieci, młodzież i wszystkich, którym miła jest Matka Boża.
  10. We wtorek kolejny dzień nowenny do świętego Antoniego.
  11. W czwartek święto świętego Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  12. W sobotę początek przygotowań do 100-lecia urodzin św. Jana Pawła 2.
  13. W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będzie gościł przedstawiciel seminarium. Będzie to okazja aby wesprzeć WSD w Drohiczynie modlitwą i ofiarą.
  14. W niedzielę poświęcenie pół w Sarnakach i Chybowie o 15:30. Eucharystia w tej intencji w kościele parafialnym o 17:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  15. Przypominamy rolnikom o kończącym się terminie składania wniosków o dopłaty.
  16. 22 maja planowany jest wyjazd do Siedlec na nabożeństwo do św. Rity. W Planach zwiedzanie Muzeum diecezjalnego, radia, katedry, udział w nabożeństwie i Eucharystii. Wyjazd 13:30, powrót ok 21:00. Ilość miejsc ograniczona. Koszt 40 zł. Zapraszamy.
  17. Planowany jest wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich. Wyjazd 31 maja o 22:00. Powrót w niedzielę rano.
  18. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięczników: „Różaniec” i „Rycerz Niepokalanej.
  19. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.