7 Niedziela Wielkanocna

 

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła
 2. Podziękowanie dla elektryków za prace przy oświetleniu kościoła
 3. Podziękowanie za prace przy cięciu kamienia.
 4. Podziękowanie za kwiaty przed Kościół i do Groty Matki Bożej.
 5. Podziękowanie za ofiary do puszki dla powodzian.
 6. Rozpoczął się miesiąc czerwiec zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
 7. Poniedziałek I poniedziałek miesiąca. Różaniec w intencji Dusz czyśćcowych o 17:15. Następnie Eucharystia w tej intencji.
 8. W e wtorek kolejny dzień nowenny do św. Antoniego.
 9. W Środę różaniec z czytaniem próśb i podziękowań o 17:15. Następnie Eucharystia w tych intencjach.
 10. W czwartek o 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do MB i modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 11. W piątek I piątek miesiąca spowiedź przed Mszami o 7 i 18. Przypominamy uczniom klas 4 i 6.
 12. W sobotę komunia święta w parafii o 11:00. Sprzątanie kościoła przez rodziców w środę i czwartek. Spowiedź dzieci w czwartek o 17:00.
 13. W sobotę w Drohiczynie spotkanie z biskupem Wspólnota wspólnot jako pamiątka pobytu św. ana Pawła II w Drohiczynie. Początek o 10:00.
 14. W sobotę odbędzie się w naszej parafii czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Początek o godzinie 17:00 hymnem do Ducha Świętego, następnie ostatni dzień nowenny i różaniec. Nasze czuwanie chcemy przeżyć razem z Maryją. Do prowadzenie rozważań różańcowych zapraszam rodzinę radio Maryja. Do prowadzenie poszczególnych 10 różańca zapraszamy członkinie i członków kół różańcowych. Centralnym punktem czuwania będzie Eucharystia. Po jej zakończeniu czuwanie modlitewne które poprowadzi wspólnota przyjaciół oblubieńca. Czuwanie uświetni śpiew Akatystu ku czci Ducha Świetego przez parafialny chór. Czuwanie zakończymy apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian, w sposób szczególny wymienione wspólnoty i kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 15. W przyszła Niedzielę świętujemy Zesłanie Ducha Świętego. Kończy się okres Wielkanocny. Przypominamy o spowiedzi Wielkanocnej.
 16. W przyszłą niedzielę zapraszamy na 3 Parafialny Festyn Rodzinny. Rozpoczynamy Mszą Świętą o 11:30.
 17. Zapraszamy mężczyzn na Parafialny wyjazd na Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Koszt 200zł. Wyjazd 21 czerwca powrót 22 czerwca. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy u księży w zakrystii.
 18. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec I Rycerz Niepokalanej.
 19. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.