Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela zwykła

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy też za uporządkowanie drzew na cmentarzu.
  2. W poniedziałek dzień modlitw za dusze czyścowe.
  3. Do wtorku po mszy wieczornej procesje na cmentarz. Od środy różaniec za zmarłych z czytaniem wypominek.
  4. We wtorek kolejny 8 dzień miesiąca – odniesienie do nowenny przed 600-leciem parafii i 1000-leciem urodzin św. Stanisława Bpa i M.
  5. W piątek Święto Niepodległości – Msza za Ojczyznę o godz. 10.00.
  6. W niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – ofiary do puszek na ten cel.
  7. W tym tygodniu będą odprawione Msze św. wypominkowe:

Poniedziałek:    14.00 Terlików                                 15.30 Kamianka i Grzybów

Wtorek:              15.30 Płosków, Mierzwice          18.15 Rzewuszki, Lipno

Środa:                  w kościele o 17.30 Chlebczyn, Klimczyce i Kolonia Klimczyce

Czwartek:           w kościele o 17.30 Binduga, Kózki, Bużka, Rozwadów, Franopol

Piątek:                w kościele o 17.30 Chybów, Hołowczyce i Kolonia

Niedziela:           w kościele o 10.00 Sarnaki

1. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  2. W ostatnim czasie odeszli do Pana śp. Urszula Lewicka i śp. Halina Chwedczuk, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłe polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

11.11.2022 o godzinie 16.00 zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Sarnakach na Biesiadę Patriotyczną:

Program:

– recytacja wierszy patriotycznych,

– występ zespołu śpiewaczego Aura,

– występ zespołu mandolinowego,

– przedstawienie sylwetki Janusza Wiktora Nowosielskiego pułkownika Wojska Polskiego, regionalisty, pisarza przez Agatę Wasilewską

– wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych,

Impreza towarzysząca: wystawa zdjęć ze zbiorów pułkownika Janusza Wiktora Nowosielskiego

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa w Sarnakach, Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach, Gminna Biblioteka w Sarnakach. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Sarnaki.