Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Adwentu

1. Dziś rozpoczynamy Adwent. Roraty w środę i sobotę o godz. 7.00, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00. Rekolekcje adwentowe od 9 do 11 grudnia z nauką i spowiedzią.
  2. Składamy podziękowania za odśnieżanie Michałowi Kalinowskiemu i Mieczysławowi Korowajczukowi, za wieniec Dorocie Kalinowskiej.
  3. Dziś o 15.00 skupienie dla mężczyzn.
  4. Dziś ofiary do puszek na Caritas dla domu dziecka Rafael.
  5. Torby CARITAS przynosimy do wtorku do kościoła.
  6. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec prowadzą w czwartek Wspólnota mężczyzn, w piątek Krystyna Lewczuk, w niedzielę Aneta Folwarska.
  7. We wtorek początek Nowenny do Niepokalanego Poczęcia. Można prowadzić nowennę odmawiając 1000 Zdrowaś Maryjo każdego dnia.
  8. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja i spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania.
  9. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Przypominam uczniom kl. IV i VI. Po Mszy św. o 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  10. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo po mszy o 7.00 i różaniec wynagradzający, rozważanie i konferencja dla członków Kół Różańcowych i tych, którzy oddali się Matce Bożej. Ze względu na spowiedź rekolekcyjną u sąsiadów o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, po Koronce Różaniec wynagradzający, rozważanie i Msza św. ok. godz. 16.20. Przypominamy uczniom klas V i VII. Proszę korzystać ze spowiedzi wcześniej, gdyż w sobotę mogą być trudności. Msze w kaplicach o godz. 14.00.
  11. W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 10.00. W niedzielę ofiary do puszek na Fundusz pomocy Kościołowi na Wschodzie ze wskazaniem na Ukrainę.
  12. W niedzielę o godz. 16.00 spotkanie z radą parafialną w sali katechetycznej.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.
  14. Pan Organista odwiedzi z opłatkami w poniedziałek Lipno.
  15. Zachęcamy do nabywania świec Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  16. Prosimy o zgłaszanie do ks. Mariusza osób, które chciałyby wypożyczyć żywe zwierzęta do szopki.
  17. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana śp. Zofia Onopiuk z Hołowczyc, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…