Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu

1. Składamy serdeczne podziękowania za rekolekcje – Panu Bogu i ludziom: księdzu Rekolekcjoniście, spowiednikom, wikariuszowi, organiście, kościelnemu. Pani gospodyni za przygotowane posiłki, za dary na stół rekolekcyjny. Wszystkim za obecność i modlitwę; za zachęcenie innych do udziału, za ofiary.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  3. Trwają roraty – zachęcamy do udziału.
  4. Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. We wtorek rocznica wybuchu stanu wojennego – modlimy się za poszkodowanych.
  6. W sobotę msza św. wieczorna za względu na rekolekcje u sąsiadów będzie o godz. 16.00. W tym dniu modlimy się za papieża Franciszka w rocznicę urodzin.
  7. Zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  8. Młodzież z KSMu rozprowadza sianko i kartki świąteczne.
  9. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
  10. W poniedziałek i wtorek chcemy odwiedzić chorych: Poniedziałek 00 Lipno, Chlebczyn, Franopol oraz Grzybów, Kamianka, Rzewuszki; 15.00 Chybów, Sarnaki oraz Kózki, Binduga, Klimczyce i Kolonie; Wtorek 15.00 Hołowczyce, Płosków, Terlików oraz Mierzwice i Rozwadów.
  11. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Zofia Pióro z Chybowa, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…