Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Św. Szczepana

  1. Dziś ofiary do puszek na uczelnie katolickie.
  2. Podziękowania: za ofiary na budowę kościoła, za pomoc w zrobieniu dekoracji świątecznej, za dary świąteczne.
  3. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek Święto Świętej Rodziny. Ten dzień chcemy przeżyć na modlitwie przez Jerycho różańcowe. Zapraszamy i zachęcamy do zapisywania się całych Rodzim. Msze św. o godz. 8.30 i 17.00. Jerycho zaczynamy w czwartek po mszy o 17.00, trwa do piątku do mszy o 17.00.
  5. W sobotę msza na zakończenie roku 2022 o godz. 17.00. W Lipnie o 15.00, w Mierzwicach po kolędzie.
  6. W Niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – początek nowego roku 2023 i dzień modlitw o pokój. To pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 10.00.
  7. Zachęcamy do nabywania Niedzieli.
  8. Tradycyjnie po Uroczystości Bożego Narodzenia rozpoczyna się wizyta duszpasterska tzw. Kolęda. Wizytę rozpoczynamy zasadniczo o 8.30 i prosimy o podwiezienie księdza na wyznaczony czas, jak również po zakończeniu odwiezienie na plebanię.

Plan wizyty:

Wtorek 8.30 – Hołowczyce: jeden ks. od Wawryniuka Adama, drugi od Karwackiego Waldemara.

Środa 8.30 – Lipno: jeden ks. od Dmowskich do Gałeckich i powrót do Kazimierczuków i dalej obie strony, drugi kolonie i po powrocie obie strony.

Czwartek – jeden ksiądz Bużka, Kózki do Bindugi, drugi Klimczyce i Binduga.

Piątek po mszy o 8.30 Chybów: jeden ks. od Sarnak, drugi od końca.

Sobota – jeden ks. Chlebczyn, drugi Mierzwice.

  1. Odeszli do Pana śp. Klimiuk Otylia, której pogrzeb w środę o 14.00 i śp. Kordaczuk Stanisław, którego pogrzeb w czwartek o 14.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…