INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14.08. – 20.08.2017 r.

 

DZIEŃ GODZ. INTENCJE
 

Pon.

14/08

7.00 + Czesława Felczuka (5r.)

+ Wiesława Częstochowskiego (r), Józefa Kondery (r)

18.00 + Janusza, Marka, Krzysztofa, Ireny, Józefa

+ Janusza Nowosielskiego (greg.14)

 

Wt.

15/08

8.30 + Czesława, Florentyny
10.00 ZA PARAFIAN
11.30 + Janusza Nowosielskiego (greg.15)
17.00 + Stanisława Buławskiego
 

Śr.

16/08

7.00 + Leokadii, Stanisława, Tadeusza, Krystyny, Stanisława Wawryniuk

+ Franciszka Piwoniego (30 dz.)

18.00 + Jadwigi, Zbigniewa Zawadzkich

+ Janusza Nowosielskiego (greg.16)

 

Czw.

17/08

7.00 + Małgorzaty, Mariana, Urszuli

Dz-bł w 60 r. ur. Mamy

18.00

 

+ Matyldy Kondrackiej

+ Janusza Nowosielskiego (greg.17)

 

Pt.

18/08

7.00 + Antoniego (11r)

+ Adama Skolimowskiego

7.20 + Dariusza Dunajko (7 d.)
18.00 + Janusza Nowosielskiego (greg.18)

+ Tadeusza (21r.), Stanisławy, Teofili, Antoniego zm. z rodziny

 

Sob.

19/08

7.00

 

+ Bolesława Izdebskiego

+ Urszuli Gumienniczuk

18.00

 

+ Janusza Nowosielskiego (greg.19)

Dz-bł w 6 r. ślubu Daniela i Doroty , 5 r. ur. Oliwi, 3 r. ur. Marcela

 

Niedz.

20/08

 

8.30 + Witolda (20r), Barbary
10.00 ZA PARAFIAN I GOŚCI
11.30 + Janusza Nowosielskiego (greg.20)
17.00 + Izabeli (10 r.)

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 7.08. – 13.08.2017 r.

DZIEŃ GODZ. INTENCJE
 

Pon.

7/08

7.00 + Janusza Nowosielskiego (greg.7)

+ Walerii, Józefa, Stanisława z rodz. Malczuków i Guz

18.00 Za Dusze Czyśćcowe
 

Wt.

808

7.00

 

+ Jarosława Tomaszuka

+ Wiesława Heleny Wincentego

18.00

 

+ Janusza Nowosielskiego (greg.8)

+ Sławomira Dudziuka

 

Śr.

9/08

7.00 + Adama i rodziców

+ Tadeusza Wawryniuka ( 30 dz.)

18.00 + Janusza Nowosielskiego (greg.9)

+ Reginy i Grzegorza Sołtanów

 

Czw.

10/08

7.00 + Jana Trocia
18.00

 

+ Czesławy, Józefa, Tadeusza, Janusza, Pawła, Grzegorza, Albiny z rodz. Szelągowskich i Krasuskich

+ Janusza Nowosielskiego (greg.10)

 

Pt.

11/08

7.00 + Eugenii, Stanisława, Józefy, Wiktora z rodz. Onopiuków i Żychów

+ Jadwiga Bartoszuk (30 dz.)

18.00 Dz-bł w 3 r. ur.  Antoniego i jego rodziców

+ Janusza Nowosielskiego (greg.11)

 

Sob.

12/08

7.00

 

+ Franciszka Janiny Marii

+ Bogdana Żabickiego

18.00

 

+ Janusza Nowosielskiego (greg.12)

+ Apolonii Lewczuk ( 7 dz.)

 

Niedz.

13/08

 

8.30 + Stanisławy Mateuszuk
10.00 + Władysławy ,Stanisława Wawryniuk
11.30 + Janusza Nowosielskiego (greg.13)
17.00 Rodzina Radia Maryja

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 31.07. – 6.08.2017 r

DZIEŃ GODZ. INTENCJE
 

Pon.

31/07

7.00 + Mirosława Bartoszuka

+ Mieczysława Dzierżanowskiego (30dz)

18.00

 

+ Andrzeja Dudziuka (1r.)

+ Józefa Marianny Kalużnych

 

Wt.

1/08

7.00

 

+ Mirosława Majczyny (30dz)

+ Krzysztofa Czyżyka (30dz)

18.00

 

+ Alicji, Michała, Tadeusza

+ Janusza Nowosielskiego (greg.1)

 

Śr.

2/08

7.00 + Wiesławy, Mirosława

+ Czesława Wawryniuka (1r.)

18.00 + Stefanii Gromysz

+ Janusza Nowosielskiego (greg.2)

 

Czw.

3/08

7.00 Dz-bł w 6r. ur. Gabriela Głuchowskiego
18.00

 

+ Franciszka Gregorczuka (r)

+ Janusza Nowosielskiego (greg.3)

 

Pt.

4/08

7.00 + Jana (r) i rodziców

+ Julianny, Jana, Szczepana Czarnockich

18.00 + Krzysztofa Szczerbickiego (6r.), zm. z rodz. Szczerbickich

+ Janusza Nowosielskiego (greg.4)

 

Sob.

5/08

7.00

 

+ Eustachiusza, Marianny, Stefana, Marianny

+ Andrzeja, Rafała, Franciszka i zm. z rodziny

18.00

 

+Za zmarłych polecanych w wypominkach

+ Janusza Nowosielskiego (greg.5)

Dz-bł w 3 r. ur. Oliwii w int. Piotra Izabeli i ich rodziców

 

Niedz.

6/08

 

8.30 + Janusza Nowosielskiego (greg.6)
12.00 SUMA ODPUSTOWA
17.00 Dz-bł o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla rodziny

+ Jana, Marianny Daniluk

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24-30.07.2017

 

DZIEŃ

GODZ INTENCJA
Pon.

24/07

7.00 + Krzysztofa Waszkiewicza.

+ Franciszka Piwonii.

18.00 + Jana, rodziców obu stron.

– Dziękczynno-błagalna w 85 rocznice urodzin Apolonii.

Wt.

25/07

7.00 + Krzysztofa i zmarłych z rodziny Gregorczuków.

+ Stanisława Typy.

18.00 + Wojciecha.

+ Krzysztofa Szczerbickiego.

Śr.

26/07

7.00 + Feliksa i Nadziei.

+ Alicji i Władysława Lisieckich.

18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Weroniki i Wiktorii w 9 rocznicę urodzin.
Czw.

27/07

7.00 – Dziękczynno-błagalna w 25 rocznice urodzin Pawła Huberta.

+ Jana Trocia.

18.00 + Henryka i rodziców z obu stron.
Pt.

28/07

7.00 + Zofii Bujalskiej

– Dziękczynno-błagalna do Matki Boskiej i św. Jana Pawła II o zdrowie dla syna.

18.00 + Wiktora, jego rodziców i dziadków.
Sob.

29/07

7.00 + Andrzeja Źrałka.
18.00 + Leona, Bożeny.

+ Czesława Rutkowskiego.

 

Niedz.

30/07

 

 

 

8.30 –  Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin: Kardów, Krypskich i Wiącków.
10.00 – ZA PARAFIAN I GOŚCI.
11.30 – Dziękczynno-błagalna w rocznice urodzin mamy Haliny.
17.00

+ Marianny Mazuruk.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.07. – 23.07.2017 r.

 

DZIEŃ GODZ. INTENCJE
 

Pon.

17/07

7.00 + Edwarda , Janiny, Piotra

+ Henryka Bogdaniuka (9r)

18.00

 

+ Marka Nowosielskiego

+ Henryka (3r), Jerzego Wyrzykowskich

 

Wt.

18/07

7.00

 

Dz-bł o Boże błog., opiekę MB w 18 r. ur. Klaudii i jej rodziny

+ Andrzeja Żrałka (30 dz)

18.00

 

+ Mariana Pióro

Dz-bł z racji zawartego sakr. małż. Aleksandry i Krzysztofa

 

Śr.

19/07

7.00 + Ireny, Stanisława, Zuzanny, Józefa

+ Tadeusza Wawryniuk ( 7dz.)

18.00 + Edmunda Obrębalskiego (1r)

+ Mirosławy  (31r)

 

Czw.

20/07

7.00

 

Dz-bł w 40 r. ur. Michała

+ Jacka Gregorczuka (30 dz)

18.00

 

+ Jadwigi Bartoszuk (7dz)

+ Leokadii, Władysława, Albiny, Eugeniusza, zm. z rodz. Gumienniczuków i Raków

Dz-bł 18 r. ur. Mateusza

 

Pt.

21/07

7.00 + Teresy (r)

+Jana

18.00 Dz-bł w 55 r. ślubu Julianny i Tadeusza

+ Zdzisława, Heleny

 

Sob.

22/07

7.00

 

+ Dariusza Semeniuka (1r)

+ Józefa Gregorczuka (14r), Anny Gregorczuk

18.00

 

+ Kamila Pióro

+ Stanisława zm. z rodziny

 

 

Niedz.

23/07

8.30 + Stanisława (r.)
10.00 Za Parafian i Gości
11.30 Dz-bł w 16 r. ur. Pauliny
17.00 + Janiny, Józefa Koziej

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10-16.07.2017

 

DZIEŃ GODZ INTENCJA
Pon.

10/07

7.00 – Dziękczynno-błagalna o boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i ich rodziców.

+ Krzysztofa Czyżyka.

18.00 + Wacława Wiśniewskiego i Stanisławy.

– Dziękczynno-błagalna w 2 rocznice urodzin Adama.

Wt.

11/07

7.00 + Rodziców obu stron.

+ Zofii Bujalskiej.

18.00 + Wiesława Częstochowskiego, Józefa Kondery.

+ Eugeniusza.

Śr.

12/07

7.00 + Jana, Józefa i Kazimierza.

+ Krzysztofa Szaniawskiego.

18.00 + Bogdana Żabickiego.

+ Elżbiety Kisiel.

Czw.

13/07

7.00 + Marii Daniluk

+ Konrada Kuśmierczyka.

18.00 + Janusza Mateuszuka, Anny, Józefa Kalinowskich.

– w intencji Rodziny Radio Maryja

Pt.

14/07

7.00 + Anny, Kazimierza, Aliny.

+ Mieczysława Tomaszuka

18.00 + Kamila Pióro.

+ Adolfa, Heleny Adamiuków i zmarłych z rodziny.

Sob.

15/07

7.00 – Dziękczynno-błagalna w 12 rocznice urodzin Szymona.
16.00 – Ślubna: Małgorzata Rypina i Łukasz Czarnocki.
17.00 – Ślubna: Justyna Wojtulewicz i Patryk Wisokiński.
18.00 + Zofii, Janusza, Michała, Nikodema i zmarłych dziadków.

+ Józefa.

 

Niedz.

16/07

 

 

 

8.30 + Anny Bartoszuk.
10.00 – ZA PARAFIAN I GOŚCI.
11.30 + Stanisława i Genowefy.
17.00 + Franciszki, Franciszka, Jana, Rozalii i zmarłych księży, którzy pracowali w tej parafii.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 03-09.07.2017

 

DZIEŃ GODZ INTENCJA
Pon.

03/07

7.00 + Janiny Ludwiczuk.
18.00 + Dusze czyśćcowe.

+.Jana, Władysława i zmarłych rodziców.

Wt.

04/07

7.00 +Wiesławy i Mirosława.

+ Jana Trocia.

18.00 +.Marianny. Mariana, Stanisława Klimiuków, Kazimierza Kroszka.

+.Kazimierza, Marii.

Śr.

05/07

7.00 + Stanisława i Bolesławy Maksymiuk.

+. Jarosława, Józefa, Stefanii, Stanisława, Krzysztof, Antoniny, Stanisława Tomaszuków.

18.00 + Mariana, Sabiny i Teofila.

+ Teodory, Teodora, Julii Cybulskich.

Czw.

06/07

7.00 + Kazimierza, Aliny, Jana, Teofili, Antoniego, Stanisławy.

+ Mirosława Majczyny.

18.00 + Stanisławy Terlikowskiej.

+ Jana Karwackiego, i zmarłych z rodzin Karwackich i Stefańskich.

Pt.

07/07

7.00 + Stanisławy i Józefa.

+ Aleksandra.

18.00 – Dziękczynno-błagalna za dar I Komunii Świętej Wiktorii Wyganowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla całej rodziny.

+ Teofili i zmarłych z rodziny.

Sob.

08/07

7.00 + Ireny, rodziców, rodzeństwo, Zygmunta.
 

18.00

+Stefana Jakubiaka.

+ Marii i Kazimierza.

 

Niedz.

09/07

 

 

 

8.30 + Antoniny i zmarłych rodziców z obu stron.
10.00 – ZA PARAFIAN I GOŚCI.
11.30 – Dziękczynno-błagalna w 45 rocznicę ślubu: Janiny i Wiesława.
17.00 + Piotra I Jacka Gregorczuka.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26.06-02.07.2017

 

DZIEŃ GODZ INTENCJA
Pon.

26/06

7.00 + Janiny Ludwiczuk.

+ Andrzeja Źrałko.

18.00 + Franciszka, Jadwigi, Stanisława i Bogusława.

– Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu: Edyty i Mariusza.

Wt.

27/06

7.00 +.Władysława i Czesława.

+ Jacka Gregorczuka.

18.00 + Stanisława, Zofii, Krystyny i Antoniego.

+ Janiny Gorzała.

+ Władysławy i Kazimierza Dudziuków.

Śr.

28/06

7.00 + Janiny Ludwiczuk.

+ Władysława i Alicji Lisieckich.

18.00 + Mariana, Michała, zmarłych z rodzin: Bogdaniuków i Jaroszuków.

+ Antoniego, Józefy i ich rodziców.

Czw.

29/06

8.30 + Stanisława, Kamili i Wiesławy.
10.00 + Franciszka Grzywacza i Piotra Świderskiego.
18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Piotra.

– Dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Piotra z okazji imienin.

Pt.

30/06

7.00 + Wiesława Ostaszewskiego i zmarłych rodziców.

– Dziękczynno-błagalna z racji imienin Piotra i Pawła i urodzin mamy Urszuli.

18.00 + Haliny i Mariana.

+ Mariana Hackiewicza i zmarłych dziadków.

Sob.

01/07

7.00 + Krystyny, Franciszka, Tadeusza, zmarłych z rodzin: Jakimiuków i Korszlaków.
17.00 – Ślubna: Magdalena Iwaniuk i Mateusz Paluszek.
18.00 + Haliny Matejczuk.

+ Haliny Tomaszuk.

 

Niedz.

02/07

 

 

 

8.30 + Jana Ziółkowskiego i Reginy.

+ Władysława Lisieckoiego.

10.00 – ZA PARAFIAN I GOŚCI.
11.30 + Józefa i Haliny.
17.00 + Janiny, Władysława i Adama.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19-25.06.2017

DZIEŃ GODZ INTENCJA
Pon.

19/06

7.00 + Antoniego Chwedczuka, Zofii, Stanisława i Krystyny.

+ Lucyny Gałka.

+ Zofii Bujalskiej.

18.00 + Eugeniusza i Zofii Stanisławskich.

+ Marianny i Jana Daniluk.

Wt.

20/06

7.00 + Mariana i Janusza.

+ Mieczysława Tomaszuka.

– Dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców.

18.00 + Jana Niedziółka.

+ Mariana i zmarłych z rodzin: Korowajczuków i Wyganowskich.

Śr.

21/06

7.00 + Jana.

+ Zdzisławy Prusińskiej.

+ Konrada Kuśmierczyka.

18.00 + Władysława i Teofili.

+ Janiny Kordaczuk.

Czw.

22/06

 

7.00

+ Janiny Ludwiczuk.

+ Zofii Bujalskiej i zmarłych z Koła Rodziny Radia Maryja.

18.00 + Zenona.

+ Kamila Pióro.

Pt.

23/06

7.00 + Marii i Jana Stefaniuk.

+ Jana Chwedorczuka.

+ Mirosława i Wiesławy.

8.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci i grona pedagogicznego z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego.
18.00 + Tadeusza Matejczuka – okazji dnia ojca.

–  W intencji Ks. proboszcza w 33 rocznice święceń kapłańskich.

– Dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Andrzeja Jakubowicza w rocznicę święceń.

 

Sob.

24/06

7.00 + Jana

+ Jana, Wojciecha i Janusza.

+ Józefy i Stanisława.

18.00 + Jana Mazuruka.

+ w intencji Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

 

Niedz.

25/06

 

 

 

8.30 + Romana, Janiny, Zofii, rodziców obu stron, dziadków i zm. z całej rodziny
10.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji nowo ochrzczonych dzieci.
11.30 + Henryka Szewczuka

+ Franciszka Obrępalskiego, Jadwigi, Stanisława i Bogusława.

17.00 + Władysława, Feliksy i ich rodziców.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 12-18.06.2017

DZIEŃ GODZ INTENCJA
Pon.

12/06

7.00 + Władysława Lisieckiego.

– Dziękczynno-błagalna w 35 rocznice ślubu Jadwigi i Mariana.

18.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy święceń ks. Piotra.

+ Józefa Jędrzejuka i rodziców z obu stron.

Wt.

13/06

7.00 + Jana, Feliksy, Juliana, Franciszka i Henryka.

+ Antoniego i Marianny Kowalczyk, Józefa i Marianny Wawryniuk.

18.00 + Antoniego.

– Za Rodzinę Radio Maryja.

Śr.

14/06

7.00 + Jadwigi i Jana Kurek.

+ Heleny Stefańskiej.

18.00 + Bronisława.

+ Janiny, Anny, Mirosława, Mikołaja, Tadeusza, zmarłych z rodzin Miciura i Rybaczuk.

Czw.

15/06

8.30 + Otyli, Wiktora zmarłych rodziców i dziadków z obu stron.
10.00 – ZA PARAFIAN.
17.00 + Janiny Ludwiczuk.
Pt.

16/06

7.00 + Aleksandra Lewickiego, jego rodziców, rodzeństwo i dziadków.
18.00 + Leokadii, Jadwigi, Władysława, Piotra i Pawła.

+ Petroneli, Józefa, Janiny, Jana Grabczyków

 

Sob.

17/06

7.00 + Kazimiery i Franciszka.

+ Małgorzaty, Marian i Urszuli.

17.00 – Ślubna: Katarzyna Jaszczuk i Daniel Lipiński.
18.00 + Stanisławy, Mariana, Aleksandra Filipiuk.
 

Niedz.

18/06

 

 

 

8.30 + Jana, Marianny, Stanisława, zmarłych z rodzin: Wawryniuków i Jadczuków.

+ Elżbiety Daniluk.

10.00 – ZA PARAFIAN.
11.30 + Heleny i Jadwigi.

+ Nikodema Lipińskiego, Janiny, Bogusława.

17.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 12 rocznicy święceń ks. Tomasza Duszkiewicza.