Intencje Mszy Świętych 13.03 – 19.03. 2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJE
 

Pon.

13/03

7.00 + Michała Mroziewicza – greg. 23
17.00

 

Dz-bł w intencji ks. Grzegorza

+ Zbigniewa i Jadwigi Zawadzkich

+ Stanisławy, Heleny, Franciszka

 

Wt.

14/03

7.00

 

+ Michała Mroziewicza – greg. 24

+ Jadwigi Zadrożniak (7 dz.)

17.00

 

+ Rafała, Zygmunta, Tadeusza, Józefa zm. z rodziny

+ Bogusława (28 r.), Tomasza, Józefa

 

Śr.

15/03

7.00 + Michała Mroziewicza – greg. 25

+ Bolesława, Ewy, Zdzisławy

17.00 + Bogusława (20 r.)

+ Jana Mazuruka

 

Czw.

16/03

7.00

7.00

+ Michała Mroziewicza – greg. 26

+ Henryka, Stanisława zm. rodziców i dziadków

17.00

17.00

Dz-bł w 90 r. ur. Marii

+ Tadeusza (10 r.)

 

Pt.

17/03

7.00 Dz-bł w 2 r. ur. Anieli
16.00 DROGA KRZYŻOWA

+ Marka Nowosielskiego

+ Michała Mroziewicza – greg. 26

+ Józefy (im.)

 

Sob.

18/03

7.00

 

+ Michała Mroziewicza – greg. 28

+ Aleksandra (33 r.), Marianny, Anny, braci i siostry

+Józefa (im.)

17.00

 

+ Henryka, Mirosławy, Eugeniusza, Danuty, Ryszarda, Krystyny

+ Mieczysława, Józefa Kalinowskich

 

 

Niedz.

19/03

8.30

 

+ Michała Mroziewicza – greg. 29

+ Heleny, Franciszki, Mieczysława, Tadeusza

10.00 ZA PARAFIAN
11.30

 

Dz-bł w 14 r. ur. Klaudii

+ Józefa Wasiluka, Józefy, Józefa, Wyganowskich, Sakowskich

17.00

 

+ Józefa Romaniuka

+ Bogdana Żabickiego (im.)

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 06.03-12.03.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Pon.

06/03

7.00 + Józefa, Kazimiery Kuleszów i Frańczuków.

+ Michała Mroziewicza – gregorianka 16.

17.00 + Heleny i Juliana Ochocińskich.

+ Za Dusze Czyśćcowe

Wt.

07/03

7.00 + Franciszka, Eleonory, Dominika i Czesława.

+ Michała Mroziewicza – gregorianka 17.

+ Kazimierza Andruszkiewicza

17.00 + Jana Zubkowicza.

+ Piotra Świderskiego.

Śr.

08/03

7.00 + Ireny, rodziców, rodzeństwa, Zygmunta.

+ Michała Mroziewicza – gregorianka 18.

+ Elżbiety Kisiel.

17.00 + Władysławy, Kazimierza, Adeli Chromców.

+ Marianny Mazuruk.

Czw.

09/03

7.00 + Adeli Krypskiej.

+ Michała Mroziewicza – gregorianka 19.

17.00

 

+ Stanisławy, Józefa. Marii, Bolesława, Marii i Henryka.

+ Franciszki i Józefa.

Pt.

10/03

7.00  
16.00

– Droga Krzyżowa i Msza Św.

+ Tadeusza i rodziców obojga stron.

+ Michała Mroziewicza – gregorianka 20.

– Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Bartosza Księżopolskiego.

 

Sob.

11/03

7.00 + Michała Mroziewicza – gregorianka 21.

+ Jerzego Bobelaka i zmarłych z rodzin Bartoszuków i Czerskich.

+ Bogdana Żabickiego.

17.00 – Dziękczynno-błagalna do MBNP w intencji wnucząt.

– Dziękczynno-błagalna w rocznice urodzin Michała i Agaty.

 

Niedz.

12/03

 

 

 

8.30 – Dziękczynno-błagalna w 70 r. Chrztu Świętego.

+ Michała Mroziewicza – gregorianka 22.

10.00 – ZA PARAFIAN.
11.30 – ZA RODZINE RADIA MARYJA.

– Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Grzegorza.

17.00 + Józefa i Anny.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27.02-05.03.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Pon.

27/02

7.00 + Michała Mroziewicz – gregorianka 9.

+ Feliksy Chalimoniuk.

+ Mirosława.

17.00 + Marianny i Jana Daniluk.

+ Edwarda i rodziców z obu stron.

Wt.

28/02

7.00 + Zdzisławy i zmarłych z rodzin Żuromskich i Domańskich.

+ Michała Mroziewicz – gregorianka 10.

17.00 + Alfreda, Karoliny, Salomei, Janusza i dziadków z obu stron.

+ Henryka Wasiluka.

Śr.

01/03

8.30 + Józefy, Wiktora, Stanisława, Eugenii i zmarłych z rodzin Onopiuków i Żychów

+ Michała Mroziewicz – gregorianka11.

10.00 + Stanisławy i zmarłych z rodzin Karwackich i Stefańskich.
17.00 + Antoniny, Polikarpa, Janiny, Henryka i Marii.

+ Żołnierzy Niezłomnych, Władysława Łukasiuka i żołnierzy z V i VI Brygady Wileńskiej.

Czw.

02/03

7.00 + Henryka Czuryło.

+ Krystyny Żmuda.

+ Michała Mroziewicz – gregorianka 12.

17.00

 

+ Mirosława Bartoszuka.

+ Heleny.

Pt.

03/03

7.00  
16.00

– Droga Krzyżowa i Msza Św.

+ Michała Mroziewicz – gregorianka 13.

+ Stanisława.

+ Janiny, Jana Grabczyk i Heleny i Kazimierza Walczuk.

 

Sob.

04/03

7.00 + Kazimierza i Marii.

+ Michała Mroziewicz – gregorianka 14.

17.00 + Władysławy, Kazimierza i Sławomira Dudziuków

– Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę urodzin Szymona.

– Dziękczynno-błagalna w intencji młodzieży z parafii i zrzeszonej w KSM.

 

Niedz.

05/03

 

 

8.30 + Michała Mroziewicz – gregorianka 15.

– Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę urodzin Karola.

10.00 – ZA PARAFIAN.
11.30 + Zbigniewa Bartoszuka.
17.00 + Heleny i Kazimierza.

 

Intencje 20-26.02.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
 

Pon.

20/02

7.00 + Janiny Szeweluk (30 dz.)
7.00 + Michała Mroziewicza – greg. 2
17.00 + Tadeusza Gregorczuka (1r), rodziców obu stron, zm. z rodz. Ludwiczuków i Gregorczuków
17.00 + Stanisława, Henryka zm. z rodz. Szewczuków i Grzędzińskich
 

Wt.

21/02

7.00 + Jana
7.00 + Michała Mroziewicza – greg .3
17.00 Dz-bł  o zdrowie mamy
17.00 Dz-bł w 30 r. ślubu Anny i Jarosława
 

Śr.

22/02

7.00 + Michała Mroziewicza – greg. 4
17.00 + Zofii Lewickiej (17 r.)
17.00 + Kamila Pióro
 

Czw.

22/02

7.00 + Michała Mroziewicza – greg. 5
17.00 Dz-bł. w 1 r. ur. Amelii i o Boże błog. i zdrowie dla rodziny
17.00 Dz-bł. w r. ur. ks. Grzegorza
Pt.

24/02

7.00 + Jana Sakowskiego (r.)
7.00 + Michała Mroziewicza – greg. 6
17.00 + Reginy (r.), Grzegorza Sołtanów
17.00 + Józefa (r.), Władysława i ich rodziców
 

Sob.

25/02

7.00 + Michała Mroziewicza
7.00 + Michała Mroziewicza – greg. 7
17.00 + Wincentego Gajowieckiego (30 dz.)
17.00 + Rodziców Leokadię i Zbigniewa Skrobacz
 

Niedz.

26/02

8.30 + Władysławy i Władysława
10.00 PARAFIAN
11.30 + Michała Mroziewicza – greg. 8
11.30 Dz-bł. w 14 r. ur. Gabrieli
17.00 + Haliny (r.), Mariana, Janusza, Janiny
17.00 + Marianny, Stanisława, Eustachiusza

 

Intencje 13-19.02.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Pon.

13/02

7.00 + Marianny, Aleksandra i ich rodziców.

+ Marianny i Kazimierza Wróblów.

17.00 + Bogdana Sawickiego.

+ Stanisława Bronisza.

Wt.

14/02

7.00 + Henryka, zmarłych z rodziny Piórów, Tobotów i Makaruków.
17.00 + Sabiny i Józefa Konderów.

+ Zdzisławy, Mieczysława, Jadwigi, Stanisława i zmarłych z ich rodzin.

Śr.

15/02

7.00 + Danieli, Jana, Franciszki, Bolesława i zmarłych z ich rodzin.

+ Józefy, Franciszka i Józefa.

17.00 – O zdrowie dla Aleksandra.

+ Wacława i Julianny.

Czw.

16/02

7.00  
17.00 + Eugeniusza Stefańskiego, Janiny i zmarłych rodziców.

+ Jana

Pt.

17/02

7.00  
17.00 – Dziękczynno-błagalna z racji nawiedzenia figury MB Fatimskiej i obrazu Jezusa Miłosiernego.

– Dziękczynno-błagalna w 16 rocznicę ślubu Joanny i Dariusza.

Sob.

18/02

7.00 + Franciszki i Wacława.
17.00 + Stanisława, zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny.

+ Wiktora i jego rodziców.

 

Niedz.

19/02

 

 

 

8.30 – Dziękczynno-błagalna z okazji 18 urodzin Jakuba i 16 rocznicy urodzin Jana.

+ Michała Mroziewicza – 1 Gregorianka.

10.00 – ZA PARAFIAN.
11.30 – Dziękczynno-błagalna w 3 rocznicę urodzin Antoniego.
17.00 + Romualda Szewczuka.

Intencje 6-12.02.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Pon.

06/02

7.00 + Joanny Wyganowskiej.

+ Krystyny Żmudy.

17.00 + Stanisławy, Stanisława.

+ Za Dusze Czyśćcowe

Wt.

07/02

7.00 +Euzebiusza Walczuka.

+Mirosława Bartoszuka.

17.00 + Macieja.

+ Stanisławy i Stanisława Wyrzykowskich.

Śr.

08/02

7.00 + Ireny, Rodziców i Rodzeństwo, Zygmunta.

– Dz.-bł. w intencji Rafała w rocz. ur. przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

17.00 + Otylii i Tadeusza.

+ Marianny Mazuruk.

Czw.

09/02

7.00 + O Boże bł. i potrzebne łaski dla rodziny przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.
17.00

 

+Jana, Feliksy i zmarłych braci i dziadków.

+ Marianny, Zdzisławy i Franciszka Grzywaczów.

Pt.

10/02

7.00 + Józefy Obrępalskiej, Mariana.
17.00 + Krystyny Troć.

+ Jana, Genowefy, Magdaleny i Władysława.

 

Sob.

11/02

7.00 + Stanisława i Marianny Nowosielskich.

– W intencji męża, o łaskę zdrowia.

9.00 – W intencji chorych.
17.00 + Mariana Chwedorczuka i zmarłych dziadków.

– O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

 

Niedz.

12/02

 

 

 

8.30 + Anny Gregorczuk.
10.00 – ZA PARAFIAN.
11.30 – ZA RODZINE RADIA MARYJA.

+ Bronisława i Pauliny.

17.00 + Dz.-bł. w 50 rocznice urodzin Janusza.

Intencje Mszy św. 30.01–05.02.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Pon.

30/01

7.00 + Jana Leśniczuka (30 dz.).
17.00 + Aliny Wojtaś.

+ Mari i Janiny .

Wt.

31/01

7.00 + Zofii, Stanisława, Stanisławy, Bronisława.

+ Eleonory i Franciszka.

+ Jana, Marianny, Henryka i dziadków.

17.00 + Kazimierza, Karola, Hanny i ich rodziców.

+ Tadeusza Oleksiuka.

Śr.

01/02

7.00 + Longina, Leokadii, Michała i zmarłych z rodziny.

+ Wincentego Gajowieckiego (7 dz.).

17.00 +  Jana Zubkowicza (30 dz.).

+ Heleny i Stanisława Daniluk.

Czw.

02/02

8.30 + Władysławy, Kazimierza Dudziuków i dziadków z obu stron.
10,00 + Danieli Gregorczuk.
17.00 + Stanisława Chwedoruka.

+ Marii i Kazimierza.

Pt.

03/02

7.00 + Katarzyny i Franciszka.

+ Zofii Szaniawskiej (30 dz.)

17.00 + Jadwigi, Władysława, Anny, Tadeusza i Kazimierza.

+ Jadwigi i Władysława.

 

Sob.

04/02

7.00 – Dziękczynno-błagalna w 53 r. urodzin Jacka.
17.00 + Marii Hackiewicz i zm. dziadków.

+ Wandy, Andrzeja i Józefa.

 

Niedz.

05/02

 

 

 

8.30 + Bolesławy, Edwarda, Henryka, Mariana i Zofii.
10.00 – ZA PARAFIAN
11.30 – Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Danuty i Zygmunda Hepnerów.

+ Za zmarłych pracowników Urzędu Gminy.

17.00 + Heleny Kulik, Tomasza, Jana, Nikodema, Henryka i zmarłych rodziców obu stron.

Intencje 23-29.01.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
 

Pon.

23/01

7.00  
17.00 + Tadeusza, Alicji, Michała
17.00 + Zdzisława Franczuka
17.00 + Leontyny
Wt.

24/01

7.00  
17.00 + Jana Zubkowicza
17.00 +  Mariana Chybowskiego (30 dz. po śm.)
 

Śr.

25/01

7.00 + Stanisława, Zofii, Stanisławy, Marianny
7.00 + Michała
17.00 + Marianny i Kazimierza Częstochowskich
17.00 + Pauliny Sasin
 

Czw.

26/01

7.00 + Janiny Szeweluk ( 7 d. po śm.)
17.00 + Mariana, Jadwigi
17.00 Dz-bł w 25 r. ślubu Małgorzaty i Mariana Jakubiak
Pt.

27/01

7.00 + Mariana Krypskiego
17.00  
17.00 Dz-bł w 86 r. ur. Janiny Pióro
 

Sob.

2801

7.00 O Boże błog. i zdrowie i zdrowie dla prawnuków
17.00 Dz-bł w 85 r. ur. Jadwigi Wasilewskiej
17.00 + Jana  i Marianny Daniluk
 

Niedz.

29/01

8.30 + Jerzego, rodziców obu stron
10.00 ZA PARAFIAN
11.30 Dz-bł w 91 r. ur. Franciszka Hryniewskiego
11.30 Dz-bł w 5 r. ślubu Agnieszki i Marcina
17.00 + Stanisława Melecha

 

Intencje 16-22.01.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
 

Pon.

16/01

7.00 + Jana Kalużnego (30 dz. po śm.)
7.00 + Marianny Daniluk ( 5r.)
7.00 + Leokadii Chwedoruk (1r.)
17.00 Przez wstawiennictwo Męczenników z Pratulina o Boże błog. i potrzebne łaski dla Rafała
17.00 + Mieczysława , Marianny, Krzysztofa i dziadków obu stron
 

Wt.

17/01

7.00 + Rozalii, Stanisława, Jana z rodz. Jadczuków i Wawryniuków
7.00 + Marka Nowosielskiego
17.00 + Janusza
17.00 + Waldemara Kondrackiego
Śr.

18/01

7.00 + Czesławy i Kazimierza Tereszczuk
17.00 + Teodory, Teodora, Julii
17.00 + Leszka Chwedorczuka (5r.)
 

Czw.

19/01

7.00 + Leonarda zm. z rodz. Onopiuków i Nurkowskich
7.00 + Aleksandra Łukijaniuka (30 dz. po śm.0
7.00 + Henryka
17.00 + Henryka Wasiluka
17.00 + Mirosława Gregorczuka, Elżbiety,  zm. rodziców
Pt.

20/01

7.00 + Stanisława, Marianny, dziadków Stachowiczów i Wawryniuków
17.00 + Marianny i Stanisława Wawryniuk
17.00 + Janusza Denisiuka
 

Sob.

21/01

7.00 + Jana
7.00 Dz-bł. w 21 r. ur. Klaudii
17.00 + Antoniego Pura (30 dz. po śm.)
17.00 + Jana
 

Niedz.

22/01

8.30 + Barbary i zm. dziadków Kordaczuków i Weśniuków
10.00 ZA PARAFIAN
11.30 Dz-bł. w 30 r. ur. Emilii
11.30 Dz-bł. w 26 r. ur. Elżbiety
17.00 + Zbigniewa, Leokadii, Mariana, Mieczysławy
17.00 + Kamila Pióro

 

Intencje 9-15.01.2017

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
 

Pon.

9/01

7.00 + Leokadii
7.00 + Pauliny Sasin
17.00 + Józefa Romaniuka
17.00 + Haliny Matejczuk (4r.)
Wt.

10/01

7.00 + Kacpra Wasiluka
17.00 Dz-bł w 75 r. ur. Janiny, 16 r. ur. Martyny, 15 r. ur. Weroniki
17.00 Dz-bł w 94 r. ur. Jana Trocia
Śr.

11/01

7.00 + Jana Zubkowicz (7 dz. po śm.)
17.00 + Ks. Andrzeja Oleszczuka
17.00 + Władysława i Ireny Swiderskich
Czw.

12/01

7.00 + Zofii Szaniawskiej (7 dz. po śm.)
17.00 + Bogdana Żabickiego (30 dz.po śm.)
17.00 + Teresy Cieciera i rodziców obu stron
Pt.

13/01

7.00  
17.00 + Mariana i Heleny Hackiewicz
17.00 + Jadwigi i Eugeniusza i zm. rodziców
Sob.

14/01

7.00  
17.00 + Ryszarda Pszczołę ( 7 r.)
17.00 + Roberta Mikuśkiewicza ( 10 r.)
 

Niedz.

15/01

8.30 + Jadwigi i Szczepana Pióro
10.00 ZA PARAFIAN
11.30 Dz-bł w 30 r. ślubu Beaty i Jerzego
11.30 W intencjo członków Kółek Różańcowych z parafii
17.00 + Jana Kondraczuka , rodziców obu stron