Intencje Mszy Świętych 30.01. – 05.02.2023r.

Dzień Godz Intencje Ofiarodawca
 

 

 

 

 

 

Pon.

 

7:00 + Wiesławy Kondery Mieszkańcy Rzewuszek i Kolonii
7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.30  
7:20 + Barbary Wedziuk (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
7:20 + Janusza Przewuskiego (1 r.) Lucyna i Zbigniew Soszyńscy
17:00 + Martyny Karwackiej (im.) Dzieci
17:00 + Marianny, Stanisława, Zofii, Eugeniusza Krzysztof Kalużny
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.26  
 

 

 

 

 

Wt.

 

 

7:00 + Eleonory (r.), jej rodziców, Franciszka, Wincentego, Gustawy Halina Górecka
7:00 + Stanisławy Chwedorczuk (r.) Dzieci
7:20 + Otylii Wawrzyńskiej (30 dz.) Rodzina
7:20 + Mirosława Szaniawskiego greg.27  
17:00 Dz-bł o zdrowie dla Mateusza  
17:00 + Zofii Lipińskiej (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
17:00 + Mirosława (6 r.), zm. rodziców obu stron Leokadia Bartoszuk
 

 

Śr.

7:00 + Stanisławy Lipińskiej greg.1  
7:00 + Danieli Gregorczuk Stanisława Kacprowska
17:00 + Władysławy, Kazimierza Dudziuków i ich rodziców Teresa Dudziuk
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.28  
 

 

Czw.

 

8:30 + Stanisławy Lipińskiej greg.2  
8:30 + Mirosława Szaniawskiego greg.29  
10:00 + Marcina Przewuskiego Rodzice
17:00 + Marii, Kazimierza i ich rodziców Janina Wyrzykowska
 

 

Pt.

 

7:00 + Stanisławy Lipińskiej greg.3  
7:00 + Tomasza Dmitruka (4 r.) Rodzice
7:20 + Zygmunta Kołodzieja Żona
17:00 + Marii Hackiewicz, zm. dziadków Rodzina
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.30  
 

 

 

Sob.

 

7:00 + Stanisławy Lipińskiej greg.4  
7:00 + Grażyny Panasiuk (r.) Syn Jacek
7:20 + Marianny Denisiuk (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
17:00 + Heleny (r.), Tomasza, Henryka, Władysława, Nikodema, Jana, Mariusza Stanisława Korowajczuk
17:00 Dz-bł w r. ur. Jacka Żona i dzieci
 

 

Niedz.

8:30 Dz-bł w r. ur. Stanisława i Mikołaja Zenon Matejczuk
10:00 Za Parafian  
11:30 + Jana, Haliny Zaremba, zm. dziadków obu stron, Władysławy, Szymona, Albiny, Nikodemy Rodzina
17:00 + Euzebiusza, Stanisławy, Józefa, Romana Rodzina
17:00 + Stanisławy Lipińskiej greg.5  

Intencje Mszy Świętych 23. – 29.01.2023 r.

Dzień Godz Intencje Ofiarodawca
 

 

 

Pon.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego Wnuki
7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.23  
7:20 + Stanisława Kordaczuka (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
7:20 + Otylii Marii Klimiuk (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
17:00 + Janiny Pióro, Teofili, Edwarda, zm. z rodziny Rodzina
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.19  
 

 

 

Wt.

 

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.24  
7:00 + Zmarłych dziadków Lipińskich i Obrępalskich Wnuczki Monika i Emilia
7:20 + Marianny Nazarewskiej (7 dz.) Rodzina
17:00 + Janiny Hajko KRK Alicja Kołtuniak
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.20  
 

 

 

Śr.

7:00 + Franciszka (2 r.), Marianny, Czesława, zm. z rodz. Iwaniuków Krystyna Szoplik
7:00 + Zofii Onopiuk Rodzina
7:20 + Andrzeja Czerwińskiego greg.25  
17:00 + Kazimierza Córka
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.21  
 

 

Czw.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.26  
7:00 + Jana (r.) Kazimiera Hawryluk
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.22  
 

 

Pt.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.27  
7:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.23  
17:00 + Marianny, Janiny, Reginy, Ernesta, Jana Baranów Janina Baran
17:00 + Danuty Radzikowskiej (2 r.) Syn z rodziną
 

 

 

Sob.

 

7:00 + Jana, Marianny Daniluk i ich rodziców Grzegorz Daniluk
7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.28  
17:00 Dz-bł w 18 r. ur. Oliwii Golwiej Rodzice
17:00 + Jerzego Przesmyckiego (r.), zm. rodziców obu stron Rodzina
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.24  
 

 

Niedz.

8:30 + Barbary Skatulskiej (r.), Witolda Rodzina
10:00 Za Parafian  
11:30 + Mirosława Szaniawskiego greg.25  
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.29  
17:00 + Eugenii Daniluk (1 r.) Rodzina

Intencje Mszy Świętych 16. – 22.01.2023 r.

Dzień Godz Intencje Ofiarodawca
 

 

 

 

Pon.

 

7:00 + Mieczysława (r.), Marianny, Krzysztofa, Karola, Ksaweryny, Józefa, Anny Mariusz Dudziuk
7:00 + Danieli Szeweluk Siostra Henryka z rodziną
7:20 + Marianny Daniluk Mieczysław Daniluk
7:20 + Romana Romaniuka (7 dz.) Rodzina
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.16  
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.12  
 

 

 

Wt.

 

 

7:00 + Andrzeja Barei (r.) Rodzice
7:00 + Bronisława, Ireny, Stanisława Rodzina
7:20 + Władysławy Lewickiej (1 r.) Rodzina
7:20 Dz-bł w 15 r. ślubu i w intencji całej rodziny Małżonkowie
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.17  
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.13  
 

 

 

Śr.

7:00 + Marianny Zubkowicz Rodzina
7:00 + Zygmunta Oksiuty (r.) Janina Oksiuta
7:20 + Andrzeja Czerwińskiego greg.18  
7:20 + Zygmunta Godlewskiego (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
17:00 Dz-bł w 87 r. ur. Janiny Bartoszuk Dzieci
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.14  
 

 

 

Czw.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.19  
7:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.15  
17:00 Dz-bł w int. Ks. Mariusza z racji imienin Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca
17:00 Dz-bł w int. Pana Kościelnego z racji imienin Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca
 

 

 

Pt.

 

7:00 + Leonarda Onopiuka (12 r.) Jadwiga Zubkowicz
7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.20  
7:20 + Zbigniewa (r.), Jadwigi Zawadzkich, Józefa Baraniuka Barbara Sołtan
7:20 + Mirosława (r.), Józefa, Jadwigi, Elżbiety Małgorzata Gregorczuk
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.16  
17:00 + Janiny Folwarskiej Rodzina
 

 

 

Sob.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.21  
7:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.17  
7:20 Dz-bł o zdrowie dla córki Agnieszki Matka
7:20 O zdrowie i Boże błog. dla Henryki Córki i wnukowie
17:00 + Janusza Denisiuka Danuta Denisiuk
17:00 Dz-bł w r. ur. Kaludii Rodzice
 

 

Niedz.

8:30 + Zygmunta Oksiuty Dzieci
10:00 Za Parafian  
11:30 + Marianny, Kazimierza, Stanisława, Jana, zm. z rodz. Korowajczuków i Iwaniuków Halina Iwaniuk
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.22  
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.18  

Intencje Mszy Świętych 09. – 15.01.2023 r.

Dzień Godz Intencje Ofiarodawca
 

 

 

 

Pon.

 

7:00 + Haliny (10 r.) Zenon Matejczuk
7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.9  
7:20 + Leokadii, Anny, Stanisława Henryk Wawryniuk
7:20 + Jadwigi Kuzyńskiej (r.), zm. z rodz. Kuzyńskich i Sidoruków Rodzina
17:00 + Józefa Romaniuka, zm. rodziców obu stron Teresa Romaniuk
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.5  
 

 

 

Wt.

 

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.10  
7:00 + Zofii Pióro (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
7:20 + Otylii Wawrzyńskiej (7 dz.) Rodzina
7:20 + Mirosława Szaniawskiego greg.6  
17:00 + Zofii Lipińskiej (7 dz.) Rodzina
17:00 + Nikodema (r.), Michała, Zofii, Janusza, zm. dziadków Henryka Melech
 

 

Śr.

7:00 + Jana Czerko (4 r.) Rodzina
7:00 + Danieli Kulik KRK Hołowczyce
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.11  
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.7  
 

 

Czw.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.12  
7:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.8  
7:20 + Barbary Wedziuk (7 dz.) Rodzina
7:20 + Marianny Denisiuk (7 dz.) Rodzina
17:00 Dz-bł z racji imienin Arkadiusza i w r. ur. Maryli Krystyna Walczuk
 

 

Pt.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.13  
7:00 + Danieli Kulik (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
17:00 + Krystyny Troć, jej zm. rodziców i rodzeństwo Anna Kunda
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.9  
 

 

 

 

 

Sob.

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.14  
7:00 + Janiny Hajko Romana Trochimiuk i rodzina Szymańskich
7:20 + Danieli Szeweluk (30 dz.) Rodzina
7:20 + Jana Mędzy (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
17:00 + Heleny, Józefa, Anny, Andrzeja Rodzina
17:00 + Mirosława Szaniawskiego greg.10  
 

 

 

Niedz.

8:30 + Mariana Jóźwiaka, zm. rodziców obu stron Zofia Jóźwiak
10:00 Za Parafian  
11:30 + Feliksy, Władysława Lewczuk, Marii, Eugeniusza Czyżyk Wnuczka
11:30 + Mirosława Szaniawskiego greg.11  
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.15  
17:00 + Bogusławy Iwaniuk (1 r.) Rodzina

Intencje Mszy Świętych 02. – 08.01.2023 r.

Dzień Godz Intencje Ofiarodawca
 

 

Pon.

 

7:00 Dz-bł w 65 r. ur. Zenona Dzieci
7:00 + Reginy Żurawskiej (13 r.) Rodzina
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego – greg.2  
17:00 + W intencji Dusz czyśćcowych  
 

 

Wt.

 

 

7:00 + Andrzeja Czerwińskiego – greg.3  
7:00 + Julianny Kalinowskiej (30 dz.) Uczestnicy pogrzebu
7:20 + Zygmunta Kołodzieja Żona
17:00 Dz-bł w intencji synów Rodzice
17:00 + Tadeusza Matejczuka (11 r.) Rodzina
 

 

Śr.

7:00 + Mirosława (r.), Zofii, Eugeniusza, Krzysztofa Szaniawskich Rodzina
7:00 + Antoniego Kacprzaka (4 r.) Janina Baran
17:00 + Wojciecha, Władysławy (r.) Marzena Szymaniuk
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego – greg.4  
 

 

 

Czw.

 

7:00 + Mirosława Szaniawskiego – greg.1  
7:00 + Andrzeja Czerwińskiego – greg.5  
17:00 + Zofii Pióro Pracownicy pieczarkarni w Horoszkach
17:00 + Bernadetty, Ryszarda Walczuk, Jana Stefańskiego (1 r.) Joanna Androsiuk
 

 

Pt.

 

8:30 + Mirosława Szaniawskiego – greg.2  
10:00 Dz-bł w 50 r. ślubu Grażyny i Tadeusza Bogdaniuków  
11:30 + Sławomira Gumienniczuka (1 r.) Żona i synowie
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego – greg.6  
17:00 + Adama Kłykocińskiego (24 r.), Teresy, zm. z rodz. Kłykocińskich, Miłkowskich, w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących Rodzina
 

 

Sob.

 

7:00 + Jarosława (6 r.), zm. rodziców obu stron Janina Tomaszuk
7:00 + Andrzeja Czerwińskiego – greg.7  
7:00 + Mirosława Szaniawskiego – greg.3  
17:00 Dz-bł w 18 r. ur. Dominiki Rodzina
17:00 + Barbary Lewczuk Pracownicy Polseru
 

 

 

Niedz.

8:30 + Stanisława Bartoszuka (13 r.), Jadwigi, Mirosława Rodzina
10:00 Za Parafian  
11:30 + Mirosława Szaniawskiego – greg.4  
11:30 + Agaty Baltaziuk (2 r.) Dzieci
17:00 + Leokadii, Czesława, Andrzeja, Haliny, Krzysztofa, Janusza Halina Terlikowska
17:00 + Andrzeja Czerwińskiego greg.8